نوار نقاله

نوار نقاله در سایز های 50 ، 60 ،70 ، 80 ،90 ، 100 ، 120 سانتی متر و با EP ها و ضخامت های مختلف از نوع ترکیه ای و کره ای توسط این شرکت وارد میشود .

نوار نقاله ترکیه با یک سال گارانتی و قیمت مناسب در گرمای بالای 80 درجه و ضد سایش برای مصارف مختلف استفاده میشود.

اگر تمایل دارید در ارتباط با نوار نقاله های مختلف اطلاعات کسب نمایید با کارشناسات در تماس باشید.

شاسی نوار نقاله

شاسی نوار نقاله بخش اصلی هدایت کننده را تشکیل میدهد که بر اساس درخواست مشتری از لوله ، ناودانی ، تیرآهن و قوطی برای ساخت آن استفاده میشود برای ساخت هر شاسی یک قالب خاص تهیه میشود تا نوار به طور کامل بالانس گردد.

برای کسب اطلاعات در ارتباط با ساخت شاسی نوار نقاله با اینتر رول در تماس باشید

 

رولیک راهنما

رولیک راهنما رولیکی است که کنار نوار نقاله قرار گرفته و وظیفه هدایت نوار و خارج نشدن آن را دارد.

برای کسب اطلاعات فنی در ارتباط با رولیک راهنما با ما در تماس باشید تا کارشناسان شرکت اینتررول اطلاعات کامل و لیست قیمت رولیک راهنما را خدمت شما ارائه نمایند.

 

غلطک و دارم

غلطک و دارم دارای دو نمونه ثابت و متحرک میباشد که در ابتدا و انتها قرار میگیرد و هدایت نوار نقاله را بر عهده دارد.

غلطک و درام در سایزهای مختلف و ابعاد مختلف به کار گرفته میشود ، در ساخت درامها و غلطک ها  از پیشرفته ترین قفل کن ها و به روزترین تکنولوژی ها استفاده میشود.

برای اطلاعات فنی در ارتباط با غلطک و دارم با اینتر رول در تماس باشید تا کارشناسان شرکت در خدمت شما باشند.

 

 

رولیک های ضربه گیر

رولیک ضربه گیر مخصوص کارخانه جات  سیمان ، کارخانه سنگ آهن ، و فولاد میباشد.

غمر رولیک های ضربه گیر از رولیک های فلز بیشتر میباشد و میتواند گزینه مناسبی برای افرادی و کارخانه هایی باشد که میخواهند رولیک با عمر طولانی داشته باشند ، رولیک های ضربه گیر هیچگونه صدمه ای به نوار نقاله ایجاد نمیکند این رولیک ها همان رولیک های تعویضی جوشی میباشند ،که توسط لاستیک های حلقه ای به سختی 60 درصد پوشیده میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر و توضیحات فنی کاملتر در ارتباط با رولیک ضربه گیر با کارشناسان ما در کارخانه اینتر رول تماس باشید.

 

گروه صنعتی اینتررول افتخار دارد با بیش از 10 سال سابقه در زمینه‌ی تهیه‌ و توزیع اقلام مصنوعی شن و ماسه، آسفالت، گچ، سیمان، سنگ، آهن، غذایی و ..

آمادگی خود را برای همکاری اعلام می‌دارد. گروه صنعتی اینتررول با کادری مجرب قادر است نیازهای عزیزان را از لحاظ تامین قطعات و مشاوره‌ی فنی جوابگو باشد.